Kuchnia

Kuchnia to przestrzeń, na której omówienie poświęca się z inwestorem zwykle najwięcej czasu.
Niezależnie czy klient lubi gotować i spędza w kuchni dużo czasu, czy jest to osoba, dla której to tylko jedna z przestrzeni reprezentacyjnych domu, w której czasami przyjmuje swoich przyjaciół.
Dla jednych i drugich niezbędnym jest, aby kuchnia była zaprojektowana ergonomicznie i funkcjonalnie, ale za razem w zgodzie z estetyką całego domu. Projektując tę przestrzeń biorę pod uwagę oba te aspekty.
W dzisiejszych czasach kuchnia to miejsce, które często jest przestrzenią otwartą, połączoną z pokojem dziennym / salonem, a nie osobnym pomieszczeniem.Stało się miejscem gdzie nie tylko można zjeść szybkie śniadanie, ale miejscem gdzie udaje się całej rodzinie spotkać i porozmawiać, gdzie powstają spektakle kulinarne dla przyjaciół lub gdzie się po prostu pracuje przy kawie z laptopem.
W pierwszym etapie współpracy z inwestorem, kiedy powstaje koncepcja – staram się dokładnie poznać zwyczaje, potrzeby i oczekiwania osoby dla, której ta kuchnia powstanie.
Przez kilka lat ściśle współpracowałam z takimi markami kuchennymi jak Val Cucine i SieMatic – liderami na światowym rynku, którzy od lat wprowadzają nowe rozwiązania w kuchni i dyktują standardy. Opieram więc swoje projekty na wiedzy merytorycznej dotyczącej najlepszych i najbardziej sprawdzonych rozwiązań technologicznych i funkcjonalnych.

 

Your browser is out of date. It has security vulnerabilities and may not display all features on this site and other sites.

Please update your browser using one of modern browsers (Google Chrome, Opera, Firefox, IE 10).

X